Artwork

Innehåll tillhandahållet av Terrance Pryor. Allt poddinnehåll inklusive avsnitt, grafik och podcastbeskrivningar laddas upp och tillhandahålls direkt av Terrance Pryor eller deras podcastplattformspartner. Om du tror att någon använder ditt upphovsrättsskyddade verk utan din tillåtelse kan du följa processen som beskrivs här https://sv.player.fm/legal.
Player FM - Podcast-app
Gå offline med appen Player FM !

Episode #12 - Crunchyroll Spring 2024 Preview, Gramercy Arms

29:29
 
Dela
 

Manage episode 409664951 series 3351501
Innehåll tillhandahållet av Terrance Pryor. Allt poddinnehåll inklusive avsnitt, grafik och podcastbeskrivningar laddas upp och tillhandahålls direkt av Terrance Pryor eller deras podcastplattformspartner. Om du tror att någon använder ditt upphovsrättsskyddade verk utan din tillåtelse kan du följa processen som beskrivs här https://sv.player.fm/legal.

Hello, humanity! It's episode 12 of (probably) the only music and gaming podcast in the world! It's MP3s and NPCs, ya'll!

Show notes

Future Games Show 2024 spring edition (https://www.gamesradar.com/everything-announced-future-games-show-spring-showcase-2024/)

Stardew Valley update is HUGE (https://www.stardewvalley.net/stardew-valley-1-6-update-full-changelog/)

One Piece Music Symphony 2025 world tour (https://mp3sandnpcs.com/home/one-piece-music-symphony-25th-anniversary-world-tour-announced)

Crunchyroll Spring 2024 Preview (https://www.crunchyroll.com/news/seasonal-lineup/2024/3/13/spring-anime-2024-crunchyroll)

RollerCoaster Tycoon merch (https://atari.com/collections/rollercoaster-tycoon-25th-anniversary)

Check out the musical artists!

Ginger Winn - "Super 8" (https://www.gingerwinn.com/)
M Wagner - "We Could Stay" (https://mwagner.bandcamp.com/album/we-could-stay)
Kate Clover - "Here Comes The Love Bomb" (https://www.kateclover.com/)
The Omnific - "Base Camp" (https://www.theomnific.com/)
Gramercy Arms - "Never Say Anything" (https://gramercyarms1.bandcamp.com/album/the-making-of-the-making-of)

https://mp3sandnpcs.com/

  continue reading

23 episoder

Artwork
iconDela
 
Manage episode 409664951 series 3351501
Innehåll tillhandahållet av Terrance Pryor. Allt poddinnehåll inklusive avsnitt, grafik och podcastbeskrivningar laddas upp och tillhandahålls direkt av Terrance Pryor eller deras podcastplattformspartner. Om du tror att någon använder ditt upphovsrättsskyddade verk utan din tillåtelse kan du följa processen som beskrivs här https://sv.player.fm/legal.

Hello, humanity! It's episode 12 of (probably) the only music and gaming podcast in the world! It's MP3s and NPCs, ya'll!

Show notes

Future Games Show 2024 spring edition (https://www.gamesradar.com/everything-announced-future-games-show-spring-showcase-2024/)

Stardew Valley update is HUGE (https://www.stardewvalley.net/stardew-valley-1-6-update-full-changelog/)

One Piece Music Symphony 2025 world tour (https://mp3sandnpcs.com/home/one-piece-music-symphony-25th-anniversary-world-tour-announced)

Crunchyroll Spring 2024 Preview (https://www.crunchyroll.com/news/seasonal-lineup/2024/3/13/spring-anime-2024-crunchyroll)

RollerCoaster Tycoon merch (https://atari.com/collections/rollercoaster-tycoon-25th-anniversary)

Check out the musical artists!

Ginger Winn - "Super 8" (https://www.gingerwinn.com/)
M Wagner - "We Could Stay" (https://mwagner.bandcamp.com/album/we-could-stay)
Kate Clover - "Here Comes The Love Bomb" (https://www.kateclover.com/)
The Omnific - "Base Camp" (https://www.theomnific.com/)
Gramercy Arms - "Never Say Anything" (https://gramercyarms1.bandcamp.com/album/the-making-of-the-making-of)

https://mp3sandnpcs.com/

  continue reading

23 episoder

Alla avsnitt

×
 
Loading …

Välkommen till Player FM

Player FM scannar webben för högkvalitativa podcasts för dig att njuta av nu direkt. Den är den bästa podcast-appen och den fungerar med Android, Iphone och webben. Bli medlem för att synka prenumerationer mellan enheter.

 

Snabbguide